top of page

P, 09. apr

|

Tallinn

Womb Jooga naistepraktikate ring Tao Keskuses

Minu ainus naistering sellel kevadel Tallinnas! Ring toimub 15.30-17.30 Oled armastusega oodatud!

Registration is closed
See other events
Womb Jooga naistepraktikate ring Tao Keskuses
Womb Jooga naistepraktikate ring Tao Keskuses

Time & Location

09. apr 2023, 15:30 – 17:30

Tallinn, Rotermanni 2, 10111 Tallinn, Estonia

About the event

Teretulemast armas….🌹

Naised on armastanud koguneda ja koos ringis praktiseerida juba iidsetest aegadest saati…Sellistes rituaalsetes kogunemistes on ehedust, toetust, tervenemist ja transformatsiooni. Naisteringis oma kogemusi jagades, oleme kuuldud ja nähtud, tunnetame teiste naiste toetust ja see liidab meid. Nii lahtuvad argimured, energia saab tõstetud ja naiselik vägi mitmekordistatud.

Mis on Womb Jooga…

“Womb” tähendab inglise keeles emakat, loomise paika...

Womb jooga naistepraktikad sobivad kõigile naistele, sõltumata vanusest või elufaasist. Nende praktikate eesmärk on tõsta teadlikkust naise kehast ja selle protsessidest igakuise menstruatsioonitsükli jooksul ja ka laiemalt läbi erinevate elufaaside.

Womb jooga naiselikud ja teraapilised praktikad tuletavad Sulle meelde seda, kes Sa tegelikult oled: Imeline naine, kes on kohal oma väes ja teab oma väärtust. Sa oled unikaalne, teist sellist ei ole!

Me praktiseerime naiselikke, teraapilisi ja toetavaid harjutusi, mille läbi õpid oma keha tsüklilisi vajadusi paremini tundma ja seeläbi lood sügavama ühenduse oma naiseliku tarkusega ja intuitiivse teadmisega. See aitab Sul näha erinevates elulistes kogemustes väe ammutamise võimalusi ja õppetunde, mida need kogemused sisaldavad. Womb jooga praktikad  juhatavad Sind tagasi koju, iseendasse.

Womb jooga sisaldab elemente Hatha joogast, joogateraapiast, Sakta Tantra ja Mahavidya õpetustest, Bhakti joogast, Yoga Nidrast, lähenedes naise kehale ja kogemustele holistilise maailmavaate kaudu.

Womb Jooga pakub tuge, kui soovid:

🌹Teha rahulikke, naise keha toetavaid praktikaid, mis tervendavad läbi kogu olemuse kihtide ning aitavad iseennast paremini tundma õppida

🌹Mõista paremini menstruaaltsükli erinevaid faase ja muutusi, mis naise kehas, emotsioonides ja meeles sel ajal toimuvad ning õppida hoidma oma väge.

🌹Luua sügav ühendus oma seksuaalsusega

🌹Beebiootele jääda

🌹Teha toetavaid õrnu praktikaid beebiootuse ajal või peale sünnitust

🌹Toetada end emotsionaalselt raskel perioodil

🌹Teha praktikaid, mis pakuvad tuge menopausi eelsel ja menopausile järgneval ajal ning toetada end teadlikult selle sügava transformatsiooni perioodil. 

Share this event

bottom of page