top of page

P, 25. aug

|

Tallinn

Womb Jooga naistepraktikate ring

Kohtume taas augusti lõpus, et sumedal pealelõunal teha praktikaid, mis mõeldud just naise kehale. Toniseerime, venitame, hingame ja liigume sügavalt naiselikus voos, et eluenergia meis pulbitseks ja silmad säraks! Oled oodatud!

Womb Jooga naistepraktikate ring
Womb Jooga naistepraktikate ring

Time & Location

25. aug 2024, 15:30 – 18:00

Tallinn, Valdeku 66, 11615 Tallinn, Estonia

About the event

Imeline naine!

Teretulemast Womb Jooga naistepraktikate ringi! 🌹

Kohtume taas pühapäeval 25. augustil tõeliseks kvaliteetajaks naiste templis, et oma kehadele armastavat tähelepanu pakkuda! 🥰🙏

Naised on armastanud koguneda ja koos ringis praktiseerida juba iidsetest aegadest saati…Sellistes rituaalsetes kogunemistes on ehedust, toetust, tervenemist ning transformatsiooni. Naisteringis oma kogemusi jagades, oleme kuuldud ja nähtud, tunnetame teiste naiste tuge ja see liidab meid.

Nii lahtuvad argimured, energia saab tõstetud ja naiselik vägi mitmekordistatud...

Mis on Womb Jooga…

“Womb” tähendab inglise keeles emakat, loomise paika, Algallikat...✨🔻✨ 

Womb jooga naistepraktikad sobivad kõigile naistele, sõltumata vanusest või elufaasist.

Womb jooga sisaldab elemente Hatha joogast, joogateraapiast naistele, Sakta Tantra ja Mahavidya (10 kosmilist tarkusejumalannat) õpetustest, Bhakti joogast, Nidra joogast, ning mitmetest teistest metoodikatest, mis läbi põimunud iidsetest naiste tarkustest ning läheneb naise kehale ja kogemustele holistilise maailmavaate kaudu.

🌓

Womb jooga eesmärk on tõsta teadlikkust naise kehast ja selle protsessidest nii igakuise kuutsükli jooksul kui ka laiemalt läbi erinevate elutsüklite (näiteks beebiootuse ajal, peale sünnitust, üleminekuaja eel- ja järgselt), aidates Sul õppida end naisena sügavamalt tundma, aktsepteerima ja läbi kehaliste ning emotsionaalsete muutuste paremini toetama.

Womb jooga naiselikud praktikad tuletavad Sulle ikka ja jälle meelde seda, kes Sa tegelikult oled:

Imeline naine, kes on kohal oma väes ja teab oma väärtust. Sa oled unikaalne, teist sellist ei ole!🌹

🌓

Me pöörame oma kehadele armastavat tähelepanu praktiseerides naiselikke, terapeutilisi harjutusi, mille toel õpid oma keha sisemisi rütme ja vajadusi paremini tunnetama ning looma sügavamat ühendust oma naiseliku tarkuse ja intuitiivse teadmisega. Hakkad nägema erinevates elulistes kogemustes väe ammutamise võimalusi ja paremini mõistma õppetunde, mida need kogemused sisaldavad.

Teretulemast tagasi koju, iseendasse....

Womb Jooga pakub Sulle tuge ja inspiratsiooni, kui soovid:

🌺 Teha rahulikke, naise keha toetavaid praktikaid, mis tervendavad läbi kogu olemuse kihtide ning aitavad iseennast paremini tundma õppida

🌺 Mõista paremini menstruaaltsükli erinevaid faase ja muutusi, mis naise kehas, emotsioonides ja meeles sel ajal toimuvad

🌺 Luua sügav ühendus oma seksuaalsusega

🌺 Beebiootele jääda ja selleks kogemuseks põhjalikult valmistuda nii füüsiliselt kui emotsionaalset

🌺Teha toetavaid õrnu praktikaid beebiootuse ajal või peale sünnitust

🌺Toetada end emotsionaalselt raskel perioodil

🌺 Läbida menopausi eelset- ja järgset perioodi teadlikult, võttes vastu selle suure transformatsiooni õppetunnid ja väekogemused.

Iga Womb Jooga ring on sisult erinev, aga ülesehituselt sama:

2,5 h jooksul jõuame rääkida naistele olulistel teemadel, teha praktikaid ja kogeda ka sügavat kosutust ning puhkust läbi Nidra seansi (joogalik uni, ca 30 min sügavat lõdvestumist ja rännakut läbi juhendatud meditatsiooni)

📆 AEG: 25. august (pühapäev) 15.30-18.00

📍KOHT: Üks Maja, Valdeku 66, Nõmme, Tallinn. https://yksmaja.ee/. Parkimine Üks Maja hoovis ja maja ees.

💌 REGISTREERUMINE: https://www.kristiinaviires.com/events

või kirjuta otse info@kristiinaviires.com. Sealtkaudu tuleb ka tasumise info.

🍓INVESTEERING ISEENDASSE: Soodushind 30 eurot kuni 19.08, hiljem 35 eurot. Koha kinnitab ülekanne.

🌟Kui sa mingil põhjusel siiski tulla ei saa, palun anna sellest aegsasti ette teada. 2 päeva enne ringi ei ole osaluspanus enam tagastatav.

Palun tule kohale vähemalt 5 min varem, et jõuaksid riideid vahetada ja end mõnusalt sisse seada. Joogamatid, padjad ja pleedid on kohapeal olemas.

Kohtumiseni väekas naisteringis! 

Share this event

bottom of page