top of page

P, 07. apr

|

Üks Maja

Womb Jooga Naistepraktikate ring

Armas naine!🌹 Kevadel saame jälle ühises ringis koos naistepraktikaid teha! Järgmine ring 7.04 toimub imearmsas Üks Majas Nõmmel. Oled armastusega oodatud!

Registration is closed
See other events
Womb Jooga Naistepraktikate ring
Womb Jooga Naistepraktikate ring

Time & Location

07. apr 2024, 15:30 – 18:00

Üks Maja, Valdeku 66, 11615 Tallinn, Estonia

About the event

Imeline naine! Teretulemast naisteringi…🌹

Naised on armastanud koguneda ja koos ringis praktiseerida juba iidsetest aegadest saati…Sellistes rituaalsetes kogunemistes on ehedust, toetust, tervenemist ning transformatsiooni. Naisteringis oma kogemusi jagades, oleme kuuldud ja nähtud, tunnetame teiste naiste tuge ja see liidab meid.

Nii lahtuvad argimured, energia saab tõstetud ja naiselik vägi mitmekordistatud...

Mis on Womb Jooga…

“Womb” tähendab inglise keeles emakat, loomise paika, Algallikat...

Womb jooga naistepraktikad sobivad kõigile naistele, sõltumata vanusest või elufaasist.  

Womb jooga  eesmärk on tõsta teadlikkust naise kehast ja selle protsessidest nii igakuise menstruatsioonitsükli jooksul kui ka laiemalt läbi erinevate elutsüklite (näiteks beebiootuse ajal,  peale sünnitust, üleminekuajal jne), aidates Sul õppida end naisena paremini tundma, aktsepteerima, ja mõistma sügavamalt kehalisi ja emotsionaalseid muutusi, mida oma eluteel kogeme.

Womb jooga naiselikud praktikad tuletavad Sulle ikka ja jälle meelde seda, kes Sa tegelikult oled:

🌹Imeline naine, kes on kohal oma väes ja teab oma väärtust. Sa oled unikaalne, teist sellist ei ole!🌹

Me praktiseerime naiselikke, terapeutilisi harjutusi, mille toel õpid oma keha sisemisi rütme ja vajadusi paremini tundma ja tunnetama ning seeläbi lood sügavama ühenduse oma naiseliku tarkuse ja intuitiivse teadmisega. See aitab Sul näha erinevates elulistes kogemustes väe ammutamise võimalusi ja hakkad paremini mõistma õppetunde, mida need kogemused sisaldavad.

Womb jooga praktikad juhatavad Sind tagasi koju, iseendasse....

Womb jooga sisaldab elemente Hatha joogast, joogateraapiast, Sakta Tantra ja Mahavidya (10 kosmilist tarkusejumalannat) õpetustest, Bhakti joogast, Nidra joogast, ning mitmetest teistest metoodikatest, läbi põimununa iidsetest naiste tarkustest, mida aastasadu praktiseeritud ja läbi tunnetatud, lähenedes naise kehale ja kogemustele holistilise maailmavaate kaudu.

Womb Jooga pakub Sulle tuge ja inspiratsiooni, kui soovid:

🌺 Teha rahulikke, naise keha toetavaid praktikaid, mis tervendavad läbi kogu olemuse kihtide ning aitavad iseennast paremini tundma õppida

🌺 Mõista paremini menstruaaltsükli erinevaid faase ja muutusi, mis naise kehas, emotsioonides ja meeles sel ajal toimuvad

🌺 Luua sügav ühendus oma seksuaalsusega

🌺 Beebiootele jääda ja selleks kogemuseks põhjalikult valmistuda nii füüsiliselt kui emotsionaalset

🌺Teha toetavaid õrnu praktikaid beebiootuse ajal või peale sünnitust

🌺Toetada end emotsionaalselt raskel perioodil

🌺 Läbida menopausi eelset- ja järgset perioodi teadlikult, võttes vastu selle suure transformatsiooni õppetunnid ja väekogemused.

Iga Womb Jooga ring on erinev. Kui Sul on küsimusi, anna mulle julgelt teada! 

Womb jooga ringis saame rääkida naistele olulistel teemadel, teha praktikaid ja kogeda ka sügavat kosutust ja puhkust läbi Nidra seansi (joogalik uni , ca 45 min sügavat lõdvestumist ja rännakut läbi juhendatud meditatsiooni) 

AEG: 7. aprill (pühapäev) 15.30-18.00

KOHT:  Üks Maja, Valdeku 66, Nõmme, Tallinn. https://yksmaja.ee/. Parkimine Üks Maja hoovis ja maja ees. 

REGISTREERUMINE: https://www.kristiinaviires.com/events või kirjuta otse info@kristiinaviires.com. Sealtkaudu tuleb ka tasumise info.

INVESTEERING ISEENDASSE: Soodushind 30 eurot kuni 1.04, hiljem 35 eurot. 

Koha ringis kinnitab ülekanne ja kui soovid soodushinnaga liituda, ootan Sinu kannet hiljemalt 1.04. 🙏😊

🌟Kui sa mingil põhjusel siiski tulla ei saa, palun anna sellest aegsasti ette teada. 2 päeva enne ringi ei ole osaluspanus enam tagastatav.

Palun tule kohale vähemalt 5 min varem, et jõuaksid riideid vahetada ja end mõnusalt sisse seada. Joogamatid, padjad ja pleedid on kohapeal olemas.

Sügava ja ühendava kohtumiseni väekas naisteringis! 💕

Share this event

bottom of page