top of page

P, 26. nov

|

Armastusetee Stuudio

Womb Jooga Naistepraktikate ring

Naiselikud, naise keha ja sisemisi protsesse ning vajadusi kuulavad, toetavad ning tasakaalustavad praktikad, mis aitavad naisel taas tulla oma keskmesse, tunda end oma kehas hästi ning avada end enesearmastusele ja elurõõmule.

Registration is closed
See other events
Womb Jooga Naistepraktikate ring
Womb Jooga Naistepraktikate ring

Time & Location

26. nov 2023, 15:30 – 18:00

Armastusetee Stuudio , Pärnu mnt. 102, 11312 Tallinn, Estonia

About the event

Teretulemast naisteringi, armas…🌹

Naised on armastanud koguneda ja koos ringis praktiseerida juba iidsetest aegadest saati…Sellistes rituaalsetes kogunemistes on ehedust, toetust, tervenemist ning transformatsiooni. Naisteringis oma kogemusi jagades, oleme kuuldud ja nähtud, tunnetame teiste naiste tuge ja see liidab meid. Nii lahtuvad argimured, energia saab tõstetud ja naiselik vägi mitmekordistatud...

Mis on Womb Jooga…

“Womb” tähendab inglise keeles emakat, loomise paika, algallikat...

 Womb jooga naistepraktikad sobivad kõigile naistele, sõltumata vanusest või elufaasist. Nende praktikate eesmärk on tõsta teadlikkust naise kehast ja selle protsessidest igakuise menstruatsioonitsükli jooksul ja ka laiemalt läbi erinevate elutsüklite, kehaliste ja emotsionaalsete kogemuste.

 Womb jooga naiselikud praktikad tuletavad Sulle meelde seda, kes Sa tegelikult oled: Imeline naine, kes on kohal oma väes ja teab oma väärtust. Sa oled unikaalne, teist sellist ei ole! 

Selles ringis praktiseerime naiselikke, teraapilisi harjutusi, mille toel õpid oma keha sisemisi rütme ja vajadusi paremini tundma ja tunnetama ning seeläbi lood sügavama ühenduse oma naiseliku tarkuse ja intuitiivse teadmisega. See aitab Sul näha erinevates elulistes kogemustes väe ammutamise võimalusi ja õppetunde, mida need kogemused sisaldavad. Womb jooga praktikad juhatavad Sind tagasi koju, iseendasse.... 

Womb jooga sisaldab elemente Hatha joogast, joogateraapiast, Sakta T*ntra ja Mahavidya õpetustest, Bhakti joogast, Nidra joogast, lähenedes naise kehale ja kogemustele holistilise maailmavaate kaudu.

Womb Jooga pakub Sulle tuge, kui soovid:

🌹Teha rahulikke, naise keha toetavaid praktikaid, mis tervendavad läbi kogu olemuse kihtide ning aitavad iseennast paremini tundma õppida 

🌹Mõista paremini menstruaaltsükli erinevaid faase ja muutusi, mis naise kehas, emotsioonides ja meeles sel ajal toimuvad 

🌹Luua sügav ühendus oma s**ksuaalsusega 

🌹Beebiootele jääda ja selleks kogemuseks põhjalikult valmistuda nii füüsiliselt kui emotsionaalset 

🌹Teha toetavaid õrnu praktikaid beebiootuse ajal või peale sünnitust 

🌹Toetada end emotsionaalselt raskel perioodil 

🌹Läbida menopausi eelset- ja järgset perioodi teadlikult, võttes vastu selle suure transformatsiooni õppetunnid ja väekogemused.

Iga Womb Jooga ring on erinev. Harjutused sobivad naisele igas elufaasis ja vanuses. Kui Sul on küsimusi, anna mulle julgelt teada!

Meie viimased kaks ringi sel aastal (novembris ja detsembris) on 2,5 h pikad. Saame rääkida naisele olulistel teemadel, praktikaid teha ja jõuame ka teha kosutava ning sügavat puhkust pakkuva Nidra jooga seansi selle aja jooksul. 

AEG: 

💎26. november (pühapäev) kell 15.30-18.00 

💎10. detsember (pühapäev) 15.30-18.00

KOHT: Armastusetee Stuudio Pärnu mnt 102 A korpus, II korrus. Sissepääs valgete sammaste vahelt. Parkida saad maja ümber.

REGISTREERUMINE: https://www.kristiinaviires.com/events või kirjuta otse info@kristiinaviires.com. Sealtkaudu tuleb ka tasumise info.

INVESTEERING ISEENDASSE:  

26.11 ring: Soodushind 30 eurot kuni 20.11, hiljem 35 eurot. 

10.12 ring: Soodushind 30 eurot kuni 04.12, hiljem 35 eurot.

🌟Kui sa mingil põhjusel tulla ei saa, palun anna sellest aegsasti ette teada. 2 päeva enne ringi ei ole osaluspanus enam tagastatav. 

Palun tule kohale vähemalt 10 min varem, et jõuaksid riideid vahetada ja end mõnusalt sisse seada. Joogamatid, padjad ja pleedid on kohapeal olemas.

Imelise ja sügava kohtumiseni väekas naisteringis, armas! 💕

Share this event

bottom of page