top of page

P, 01. okt

|

Laagri

Womb Jooga naistepraktikate ring

Womb Jooga naistepraktikate OKTOOBRI ring on pühapäeval 1. oktoobril 14.30-17.00 (2,5 h) Laagris, Bluebird Päikese Stuudios, Päikese tn 1..

Registration is closed
See other events
Womb Jooga naistepraktikate ring
Womb Jooga naistepraktikate ring

Time & Location

01. okt 2023, 14:30 – 17:00

Laagri, Päikese, Laagri, 76401 Harju maakond, Estonia

About the event

Teretulemast naisteringi, armas….🌹

Alustame oktoobrit naiselikult ja õdusalt ühises ringis! Seekord siis Laagris! Aadress allpool...

Naised on armastanud koguneda ja koos ringis praktiseerida juba iidsetest aegadest saati…Sellistes rituaalsetes kogunemistes on ehedust, toetust, tervenemist ning transformatsiooni. Naisteringis oma kogemusi jagades, oleme kuuldud ja nähtud, tunnetame teiste naiste tuge ja see liidab meid. Nii lahtuvad argimured, energia saab tõstetud ja naiselik vägi mitmekordistatud...

Mis on Womb Jooga…

“Womb” tähendab inglise keeles emakat, loomise paika, algallikat...

Womb jooga naistepraktikad sobivad kõigile naistele, sõltumata vanusest või elufaasist. Nende praktikate eesmärk on tõsta teadlikkust naise kehast ja selle protsessidest igakuise menstruatsioonitsükli jooksul ja ka laiemalt läbi erinevate elutsüklite, kehaliste ja emotsionaalsete kogemuste.

Womb jooga naiselikud praktikad tuletavad Sulle meelde seda, kes Sa tegelikult oled:

Imeline naine, kes on kohal oma väes ja teab oma väärtust. Sa oled unikaalne, teist sellist ei ole! 🌹

Selles ringis praktiseerime naiselikke, teraapilisi harjutusi, mille toel õpid oma keha sisemisi rütme ja vajadusi paremini tundma ja tunnetama ning seeläbi lood sügavama ühenduse oma naiseliku tarkuse ja intuitiivse teadmisega.

See aitab Sul näha erinevates elulistes kogemustes väe ammutamise võimalusi ja õppetunde, mida need kogemused sisaldavad.

Womb jooga praktikad juhatavad Sind tagasi koju, iseendasse.... 🌹

Womb jooga sisaldab elemente Hatha joogast, joogateraapiast, Sakta T*ntra ja Mahavidya õpetustest, Bhakti joogast, Yoga Nidrast, lähenedes naise kehale ja kogemustele holistilise maailmavaate kaudu.

Womb Jooga pakub Sulle tuge, kui soovid:

🌹Teha rahulikke, naise keha toetavaid praktikaid, mis tervendavad läbi kogu olemuse kihtide ning aitavad iseennast paremini tundma õppida

🌹Mõista paremini menstruaaltsükli erinevaid faase ja muutusi, mis naise kehas, emotsioonides ja meeles sel ajal toimuvad

🌹Luua sügav ühendus oma s**ksuaalsusega

🌹Beebiootele jääda ja selleks kogemuseks põhjalikult valmistuda nii füüsiliselt kui emotsionaalset

🌹Teha toetavaid õrnu praktikaid beebiootuse ajal või peale sünnitust

🌹Toetada end emotsionaalselt raskel perioodil

🌹Läbida menopausi eelset- ja järgset perioodi teadlikult, võttes vastu selle suure transformatsiooni õppetunnid ja väekogemused.

Meie ringis on väike jutu osa, kus tutvustan Womb Joogat ja erinevaid olulisi teemasid. Seejärel praktiseerime ning ringi lõpetab Nidra jooga seanss  ca 20-30 min. (sügav lõdvestus) 

Tule nagu oled! Oled armastusega oodatud!

AEG: 01. oktoober 14.30-17.00

KOHT: Bluebird Päikese  Stuudio, Päikese tn 1 Laagri. 

INVESTEERING ISEENDASSE:

30 eurot kuni 27.09, hiljem 35. eurot.

REGISTREERUMINE : Läbi veebi, vali "Registrate" jne. Peale "Submit", tuleb sinu meilile info, kuhu osaluspanuse ülekanne teha.

Võid ka otse kirjuta mulle info@kristiinaviires.com

Palun tule kohale vähemalt 10 min varem, et jõuaksid riideid vahetada ja end mõnusalt sisse seada. Joogamatid, padjad ja pleedid on kohapeal olemas.

Imelise kohtumiseni väekas naisteringis, armas!

Share this event

bottom of page