top of page

P, 04. juuni

|

Tallinn, Armastusetee pesa

Womb Jooga naistepraktikate ring

Aeg jälle armsasse naisteringi koguneda ja koos praktiseerida! Rõõmu ja kergust nii kehale kui meelele...Oled armastusega oodatud!

Registration is closed
See other events
Womb Jooga naistepraktikate ring
Womb Jooga naistepraktikate ring

Time & Location

04. juuni 2023, 15:30 – 17:30

Tallinn, Armastusetee pesa, Pärnu mnt 102a, 11312 Tallinn, Estonia

About the event

Teretulemast naisteringi, armas!🌺

Minu selle suve ainus ring! Tule saame jälle kokku, et koos imelisi keha avavaid praktikaid teha! 

Naised on armastanud koguneda ja koos ringis praktiseerida juba iidsetest aegadest saati…Sellistes rituaalsetes kogunemistes on ehedust, toetust, tervenemist ning transformatsiooni. Naisteringis oma kogemusi jagades, oleme kuuldud ja nähtud, tunnetame teiste naiste tuge ja see liidab meid. Nii lahtuvad argimured, energia saab tõstetud ja naiselik vägi mitmekordistatud...

Mis on Womb Jooga…

“Womb” tähendab inglise keeles emakat, loomise paika, algallikat...🌺

Womb jooga naistepraktikad sobivad kõigile naistele, sõltumata vanusest või elufaasist. Nende praktikate eesmärk on tõsta teadlikkust naise kehast ja selle protsessidest igakuise menstruatsioonitsükli jooksul ja ka laiemalt läbi erinevate elufaaside.

Womb jooga naiselikud praktikad tuletavad Sulle meelde seda, kes Sa tegelikult oled: Imeline naine, kes on kohal oma väes ja teab oma väärtust. Sa oled unikaalne, teist sellist ei ole! 

Selles ringis praktiseerime spetsiaalselt naise kehale mõeldud, naiselikke, terapeutilisi harjutusi, mille läbi õpid oma keha tsüklilisi vajadusi paremini tundma ja tunnetama ning seeläbi lood sügavama ühenduse oma naiseliku tarkuse ja intuitiivse teadmisega. See aitab Sul näha erinevates elulistes kogemustes väe ammutamise võimalusi ja mõista õppetunde, mida need kogemused sisaldavad. Womb jooga praktikad juhatavad Sind tagasi koju, iseendasse.... 

Womb jooga sisaldab elemente Hatha joogast, joogateraapiast, Sakta T*ntra ja Mahavidya õpetustest, Bhakti joogast, Yoga Nidrast, lähenedes naise kehale ja kogemustele holistilise maailmavaate kaudu.

Womb Jooga pakub Sulle tuge, kui soovid: 

🌺Teha rahulikke, naise keha toetavaid praktikaid, mis tervendavad läbi kogu olemuse kihtide ning aitavad iseennast paremini tundma õppida 

🌺Mõista paremini menstruaaltsükli erinevaid faase ja muutusi, mis naise kehas, emotsioonides ja meeles sel ajal toimuvad 

🌺Luua sügav ühendus oma s**ksuaalsusega 

🌺Beebiootele jääda ja selleks kogemuseks põhjalikult valmistuda 

🌺Teha toetavaid õrnu praktikaid beebiootuse ajal või peale sünnitust 

🌺Toetada end emotsionaalselt raskel perioodil 

🌺Läbida menopausi eelset- ja järgset perioodi teadlikult, võttes vastu selle suure transformatsiooni õppetunnid ja väekogemused.

AEG: 4. juuni (pühapäev) kell 15.30-17.30. KOHT: Armastusetee Stuudio. Pärnu mnt 102 A, II korrus. Sissepääs valgete sammaste vahelt. 

Parkida saad maja ümber. 

REGISTREERUMINE: kirjuta mulle info@kristiinaviires.com või pane end otse kirja https://www.kristiinaviires.com/book-online. Scrolli alla, sealt leiad ringi lehe ja saad otse tasuda ka. 

INVESTEERING ISEENDASSE: 

🌟25 eurot, mille saad teha ülekandega läbi minu veebilehe: https://www.kristiinaviires.com/book-online. Ringi leiad LIVE Classes alt. Vali kalendrist 4.06, vajuta Next ja saadki tasuda..

🌟Kohapeal tasudes (täpses sularahas) on osaluspanus 30 eurot.

Palun tule kohale vähemalt 15 min varem, et jõuaksid riideid vahetada ja end mõnusalt sisse seada. Joogamatid, padjad ja pleedid on kohapeal olemas.

JUHENDAJA: KRISTIINA VIIRES

Pikemalt saad minust lugeda selle veebilehe About Me osast, aga lühikokkuvõte siin: 

 Kristiina teekond joogasse sai alguse aastal 2007 Ashtanga joogaga tutvust tehes. 2009 jõudis Kristiina Agama Yoga joogakooli sügavate õpetusteni Tantrast ja Hatha joogast ning äratundmiseni, et on leidnud selle praktika, mida ta pikalt otsinud oli.

 Kristiina on läbinud 2011 Agama Yoga joogaõpetajate 3 kuulise kursuse (500 h IYF& RYS), 2012 Orange Sash joogataseme (400h) ning 2018 Yellow Sash tasemeõppe (600h).

Womb Yoga õpetused tulid Kristiina ellu 2017 aastal ja on andnud palju uusi taipamisi ning toetanud tõhusalt nii joogaõpetajana kui ka naiseks olemise teekonnal. Kristiina on läbinud Yoni Shakti Well Woman Yoga Therapy Teacher Training kursuse (220 h) Uma Dinsmore-Tuli juhendamisel ning täiendab end pidevalt erinevatel naiste tervise ja heaoluga seotud teemadel.

Alates 2011 juhendab Kristiina joogagruppe Eestis ja mujal, annab eratunde, õpetab festivalidel, viib läbi koolitusi ettevõtetele ning korraldab enesearengu kursusi täiskasvanutele, jagades rõõmuga teadmisi, mis teda ennast elus palju aidanud on.

Kristiina näeb oma jooga- ja tantrahuvi elukestva õppena, pidades väga oluliseks igapäevast praktikat, eesmärgiga integreerida kõiki neid õpetusi ja meetodeid järjest sügavamalt tavaellu.

Kirglik huvi enesearengu, spirituaalsuse, teadliku seksuaalsuse ja holistilise eluviisi vastu on viinud Kristiinat kokku erinevate tunnustatud õpetajate ja koolkondadega mitmes maailma nurgas ning andnud võimaluse ammutada inspiratsiooni ja teadmisi, mis aitavad elada ehedat ja täisväärtuslikku elu.

Share this event

bottom of page