top of page

R, 19. aug

|

Rannaääre villa

Retriit Hiiumaal "NAISE KEHA KUI TEMPEL"

Ehe ja Aus - Ole just nii nagu Sina oled. Sinu keha, Sinu Tempel. Tere tulemast tagasi koju!

Registration is closed
See other events
Retriit Hiiumaal "NAISE KEHA KUI TEMPEL"
Retriit Hiiumaal "NAISE KEHA KUI TEMPEL"

Time & Location

19. aug 2022, 15:00 – 21. aug 2022, 16:00

Rannaääre villa, Hiiumaa, Hiiu County, Estonia

About the event

Namaste imeline Naine, Namaste Shakti!

Augusti sensuaalne küpsus ja viljade valmimise aeg paneb looduses elumahlad tugevamalt voolama ja nii ka meil naistel. Peale südasuviseid tantse ja väljapoole elamist, on augustis suurepärane aeg tähelepanu jälle tagasi iseendasse tuua ning oma päikese poolt paitatud keha sügavamalt tunnetada. Teeme seda koos ühises naisteringis, mis toetab, motiveerib ja inspireerib.

Teretulemast “NAISE KEHA KUI TEMPEL” retriidile Hiiumaal 18-20. augustil. 

Naise keha on Tempel. Püha paik, milles peitub naiselik vägi, Shakti. Olles heas ühenduses selle väe paigaga, oleme ka heas ühenduses oma sisemise õpetajaga, oma ürgse naiseliku tarkusega. Oskame kuulata oma sisemisi rütme ning tajuda oma vajadusi igakuise menstruatsioonitsükli ja ka laiemalt elutsükli jooksul. Mida parem ühendus iseendaga, seda ausamad me iseenda vastu oleme, ja oskame ka paremini hoida oma naiselikku väge ning hinnata oma unikaalsust. 

Meid tänapäeva naisi ei ole kahjuks kasvatatud oma keha kuulama ja teda vastu võtma sellisena, nagu ta on, koos kõikide loomulike protsessidega, mis naise kehas olemisega kaasnevad. Meedia on meid püüdnud suruda iluideaalidesse, meditsiinitööstus tahtnud nähtamatuks muuta kõike, mis seotud menstruatsiooni ja menopausiga ning me ise kogu oma argipäeva tempokuses, oleme ka vahel end lihtsalt kaotanud. Tuttav?

Kas sa oled vaadanud sügavalt oma sisemisse templisse? 

Mida Sinu keha Sulle räägib? Kas Sa kuulad teda?

Kas Sa oled aus oma keha soovide ja vajaduste suhtes? 

Kas Sa pakud oma kehale piisavalt puhkust ja armastust? 

Sellel retriidil saad nendele küsimustele ausalt vastata läbi praktilise kogemuse. 

Hea on tõmmata oma sisemise templi uksed pärani valla, lasta puhastav valgus sellesse püha ruumi ja äratada oma Shakti kogu eheduses. 

Me pühendame oma imelistele kehadele palju aega ja armastavat tähelepanu. Praktiseerime naise keha erinevates elu- ja menstruatsioonitsükli faasides toetavaid, toniseerivaid ning Shakti energiat äratavaid harjutusi ning rituaale. 

Mida teadlikumaks saad oma keha vajadustest ja sisemisest rütmist, seda rahulolevam, rõõmsab, sensuaalsem ja julgem Sa naisena oled.Just neid loomulikke ja ainult Sulle omaseid elurütme õpid sa tunda, saades nii igapäevaelus teha korrektuure, et elada oma sisemiste rütmide järgi.

Sellel retriidil on Sul aega iseenda jaoks. On aega olla just nii nagu Sa sel hetkel parajasti oled. Ilma igasuguste ootusteta, aktsepteerides oma hetke tunnet kehas ehedalt ja ausalt.  

Sinu keha, Sinu Tempel. Teretulemast tagasi koju! 

Teemad, mida me retriidil kajastame:

🌹Naise tsükliline tarkus: sisemised aastaajad menstruatsioonitsükli ja elutsükli jooksul

🌹Shakta Tantra praktikad sisemise jumalanna äratamiseks.

🌹Naiselike väe ja energiakanalite aktiveerimine

🌹Seksuaalenergiat ja naudingut aktiveerivad harjutused

🌹Vaagnapõhja organeid toniseerivad harjutused

🌹PMS ja valulikkus - leevendavad praktikad

🌹Sügav puhkus: Yoga Nidra 

Selle retriidi praktikad põhinevad Womb joogal, Mandala tantsul, Tantra praktikatel ja Shakta Tantra õpetustel ning sobivad kõigile naistele igas vanuses ja elufaasis. 

MERLIIS SULG

Merliis on terapeut ja naiste ringide, -praktikate läbiviija juba 10 aastat. Oma teekonnal on ta õppinud erinevaid teraapia, kehatöö ja meele tehnikaid, et mõista inimolemust, indiviidi sügavalt ning töötab igapäevaselt naistega toetades neid nende avanemisel ja tervenemisel. 11 aastat tagasi tuli Merliisi ellu ka tantra filosoofia, mis äratas sügava huvi ja avas täiesti uue vaate suhetele, seksuaalsusele ja iseenda kui naise mõistmisele. Tantra praktikad, emotsioonidega töö, lapsepõlve tervendamine, hingamine, kehatöö, naiste seksuaalsuse praktikad ja tants on vaid mõned tööriistad, mida Merliis kasutab, et naiselikkust toetada tema väljendustes läbi erinevate naiste.

Merliisi tegemiste kohta saad veel lugeda: www.sunara.ee või instagrammist Merliis Sulg.

KRISTIINA VIIRES

Kristiina eneseavastamise peatükk algas juba varajases nooruses tänu ema raamaturiiulist leitud põnevatele raamatutele, mis äratasid ta huvi iidse India kultuuri vastu ning avasid ukse jooga ja Tantra maailma.

 

Kristiina on õppinud Hatha joogat ja Tantrat 2010-2018 Agama Yoga koolis Tais ning on alates 2011 sertifitseeritud Hatha jooga õpetaja.

Soovi mõista paremini naise kehas läbi elutsükli toimuvaid protsesse ning uurides erinevaid viise, kuidas hoida elusana naiselikku väge, on Kristiinat viinud aastate jooksul paljudele kursustele üle maailma. Kristiina esimene kokkupuude Womb Yoga õpetustega oli 2017 ning avas täiesti uue ukse. Alates 2021 õpib Kristiina Womb Yoga rajaja Uma Dinsmore-Tuli juhendamisel.  

 

Kirglik huvi enesearengu, teadliku seksuaalsuse, jooga ja holistilise eluviisi vastu on viinud Kristiinat väga paljudesse maailma paikadesse rändama, otsima, õppima ja kogema ning toonud ta ellu imelisi õpetajaid, andes võimaluse ammutada inspiratsiooni ja teadmisi, mis aitavad elada ehedat ja täisväärtuslikku elu.

Kristiina näeb oma jooga- ja Tantrahuvi elukestva õppena, pidades väga oluliseks igapäevast praktikat, eesmärgiga integreerida kõiki neid õpetusi ja meetodeid järjest sügavamalt tavaellu.

Igapäevaselt annab Kristiina joogatunde ning korraldab enesearengu kursusi täiskasvanutele, jagades rõõmuga teadmisi, mis teda ennast elus palju toetanud on.

 

Lisainfot Kristiina tundide kohta leiad Facebookist „Kristiina Viires Yoga“ ja „Womb Yoga with Kristiina“ lehtedelt.

OSALUSPANUS: registreerudes enne 1. augustit 290.-  ja augustis 320.-

Sisaldab toitlustust, majutust, praktikaid.

Oma telgiga tulles või mujal ööbides 250.-

LISAINFO JA REGISTREERIMINE: merliis@sunara.ee, 5539165 

PS! Majutus on 2 ja 4stes tubades, mida kiiremini registreerud, seda mugavama koha saad.

Share this event

bottom of page