top of page

R, 17. märts

|

Männiku Metsatalu

Naisteretriit "Naudinguline Naine - Sisemine Armastaja"

Kevadine naisteretriit sensuaalsuse avamiseks ja naudingute aktiveerimiseks

Registration is closed
See other events
Naisteretriit "Naudinguline Naine - Sisemine Armastaja"
Naisteretriit "Naudinguline Naine - Sisemine Armastaja"

Time & Location

17. märts 2023, 14:00 – 19. märts 2023, 17:00

Männiku Metsatalu, Kondi tee 27, Intsu küla, Viljandi

About the event

Imeline naine!

Teretulemast meie kevadisele retriidile! Paneme elumahlad voolama ja pühitseme naisenergiat läbi naudingu aktiveerimise! Sinu keha on kui lilleõis, mis loodud särama, nautlema ja kasutama kogu seda imelist potentsiaali, mis meile naistele naudinguks antud on…. 🌹

See nädalavahetuse retriit on pühendatud: Naudingule …Seksuaalsusele…Orgastilisusele… Me naised oleme loodud, et nautida. Me naiselikud keha pakatavad seksuaalsest potentsiaalist, tihti on lihtsalt vaja end sellele julgemalt avada, seda paremini tundma õppides, kogedes erinevaid võimalusi naudingu avamiseks, laiendamiseks…

Sellel retriidil õpime tundma Sisemist Armastajat. Uurime, millised on ta unistused, naudingulised igatsused…mida ta tahaks kogeda…ja mis on teda seni tagasi hoidnud…. Aeg on maha raputada kõik see, mis on Sind seni tagasi hoidnud ja avada end ehedalt vastu võtma kogemusi, mida me imelised kehad meile pakkuda tahaksid ja seda kõike hoitud ning turvalises keskkonnas.

Naise seksuaalsus on müstiline, unikaalne ja piiritu. Ta on pidevas muutumises nii nagu looduse rütmidki. Naise seksuaalsust ei saa panna raamidesse, sildistada ja öelda, et see peaks olema nii või naa. Patriarhaalne ühiskond on seda meiega tihti teinud, oodates kiireid orgasme, survestades meid ja püüdnud meile peale suruda meestele omast seksuaalset rütmi. Raputame maha selle hoiaku ja kirjutame üle need iganenud kollektiivsed mõttemustrid. Võtame vastu ja õpime tundma oma unikaalset seksuaalsust, täpselt sellise tempo ja iseloomuga, kui see on. Me ei pea teiste naistega võistlema ega kellelegi midagi tõestama. See retriit on just sinu individuaalse seksuaalsuse avastamiseks ja tähistamiseks. Kõik on õige. Vahel oleme end kinni pannud, sest väljaspoolt tulev surve on meid kuidagi valeks teinud. Tervendame need kohad!

Meil naistena on ka suur roll meeste seksuaalses harimises ja seda oma kogemusele tuginedes. Kes teaks paremini, kui meie ise…Kui, me ise teame, mis meid seksuaalselt käivitab, sumisemas hoiab ja naudingut pakub, on ka meie partneril palju lihtsam meid selles toetada ja meie seda pakkuda….. Seetõttu on oluline oma seksuaalsust hästi tunda…seda julgelt ja ehedalt kogedes läbi oma praktika iseendaga.

Kogeme ja vaatleme järgmisi teemasid:

🔥Minu erootiline profiil. Mis pakub mulle naudingut…Kuhu ma tahaksin jõuda. 

🔥Vabastame sisemised takistused: hirm, häbi, sisemine kriitik, varjukülg, “hea tüdruk” jne 

🔥Ihad, tabud ja fantaasiad - mida nad õpetavad ja näitavad 

🔥Seksuaalsed arhetüüpid 

🔥Naise kosmiline seksuaalsus: Taoistlikud - tantristlikud praktikad seksuaalenergia äratamiseks 

🔥Orgasmilisus ja erinevad viisid selle kogemiseks. Tantristlik orgasm. 

🔥Yoni Puja - püha tantristlik rituaal 

🔥Sisemine seksuaalne polaarsus. Yoni ja südame ühendus. Hääle vägi seksuaalsuse avamisel.

Selle retriidi eesmärk on pakkuda Sulle võimalust kogeda. Praktikad juhivad sind hellalt aga sihikindlalt järjest sügavamale iseendasse, avades Sinu naudingulist potentsiaali.

Turvalises, intiimses ja pühas ruumis naistegrupi ühisel toel saad Sa end avada ehedalt ja julgelt. Oled nähtud ja toetatud ja võid avastada, kui sarnased me naised kõik tegelikult oleme. Kevad on ärkamise aeg, aeg tulla välja “lumekihi” alt, lases päikesel end paitada ja näidates end kogu oma eheduses ja ilus. Teretulemast retriidile!

AEG: 17-19. märts 2023 algus kell 14.00 ja lõpp kell 15.00 

KOHT: Rannaääre villa, Hiiumaa

OSALUSPANUS: 320.- kuni 28. veebruar (k.a). Märtsist alatates 350.-. Saab tasuda ka kahes osas. Sisaldab toitlustust, majutust, sauna, praktikaid. 

LISAINFO JA REGISTREERIMINE: info@kristiinaviires.com, 5539165 Merliis, 5210480 Kristiina

MERLIIS SULG 

Merliis on terapeut ja naiste ringide, -praktikate läbiviija juba 10 aastat. Oma teekonnal on ta õppinud erinevaid teraapia, kehatöö ja meele tehnikaid, et mõista inimolemust, indiviidi sügavalt ning töötab igapäevaselt naistega toetades neid nende avanemisel ja tervenemisel. 

11 aastat tagasi tuli Merliisi ellu ka tantra filosoofia, mis äratas sügava huvi ja avas täiesti uue vaate suhetele, seksuaalsusele ja iseenda kui naise mõistmisele. Tantra praktikad, emotsioonidega töö, lapsepõlve tervendamine, hingamine, kehatöö, naiste seksuaalsuse praktikad ja tants on vaid mõned tööriistad, mida Merliis kasutab, et naiselikkust toetada tema väljendustes läbi erinevate naiste. 

Lisainfot Merliisi tegemiste ja kursuste kohta saad: www.sunara.ee FB: Sunara, Ürgne Naiselikkus Instagram: @merliissulg

KRISTIINA VIIRES 

Kristiina on joogaõpetaja ja korraldab enesearengu kursuseid. Kristiina eneseavastamise peatükk algas juba varajases nooruses tänu ema raamaturiiulist leitud põnevatele raamatutele, mis äratasid ta huvi iidse India kultuuri vastu ning avasid ukse jooga ja Tantra maailma.

Jooga praktiseerimist alustas Kristiina 2007. Esimese Tantra kursuseni jõudis 2009 ning sealt edasi on ta elu olnud üks suur avastusretk. Kristiina on õppinud Hatha joogat ja Tantrat 2010-2018 Agama Yoga koolis Koh Phangani saarel Tais ning on alates 2011 sertifitseeritud Hatha jooga õpetaja.

Womb jooga naistepraktikateni jõudis Kristiina 2017 aastal, kui ta otsis viise kuidas toetada ennast ja teisi naisi naiseks olemise teekonnal läbi erinevate elufaaside ja pidevate kehaliste ning emotsionaalsete muutuste.

Kristiina on läbinud Yoni Shakti Well Woman Yoga Therapy Teacher Training kursuse (220 h) Womb jooga rajaja Uma Dinsmore-Tuli juhendamisel ning täiendab end pidevalt erinevatel naiste tervise, seksuaalsuse ja igapäevase heaoluga seotud teemadel.

Kirglik huvi enesearengu, teadliku seksuaalsuse, jooga ja holistilise eluviisi vastu on viinud Kristiinat väga paljudesse maailma paikadesse rändama, otsima, õppima ja kogema ning toonud ta ellu imelisi õpetajaid, andes võimaluse ammutada inspiratsiooni ja teadmisi, mis aitavad elada ehedat ja täisväärtuslikku elu.

Kristiina näeb oma jooga- ja Tantrahuvi elukestva õppena, pidades väga oluliseks igapäevast praktikat, eesmärgiga integreerida kõiki neid õpetusi ja meetodeid järjest sügavamalt tavaellu. Lisainfot Kristiina joogatundide ja kursuste kohta leiad: www.kristiinaviires.com FB: Kristiina Viires Yoga FB: Womb Yoga with Kristiina Instagram: @kristiinaviiresyoga

Share this event

bottom of page