top of page

E, 24. juuni

|

Simiste

Jooganädal Muhu Namastes 24-28 juunil 2024

Jooganädal suvisel Muhumaal imelises Namaste talus ootab Sind! See on tõeline kosutus kehale ja meelele! Muhumaa rahulik ja tasakaalukas energia, mooniõites Namaste talu ja meie Katrega Sind inspireerimas ja toetamas erinevate sügavate joogapraktikatega. Tule liitu!

Jooganädal Muhu Namastes 24-28 juunil 2024
Jooganädal Muhu Namastes 24-28 juunil 2024

Time & Location

24. juuni 2024, 19:00 GMT +3 – 28. juuni 2024, 10:00 GMT +3

Simiste, Simisti kula, Simiste, 94719 Saare maakond, Estonia

About the event

Hei armas joogahuviline sõber! 

Tule alusta suve heas energias ja tõelise kvaliteetajaga iseendale! Oodatud on kõik, mehed ja naised, Muhu ja Saare rahvas, suvitajad ja niisama läbisõitjad! Tule üksi või seltskonnaga, oled rõõmuga oodatud meie joogatundidesse! 

Eelnev joogakogemus pole vajalik, kõike saab teha rahulikult ja iseeenda tempos.

MIS MEIL PLAANIS: 

Pakume Sulle esmaspäevast reedeni keha ja meelt äratavaid hommikusirutusi ning lõdvestavaid ja tasakaalustavaid õhtuseid praktikaid.

Ühe tunni pikkuseks on 1,5 tundi.

Alustame 24.juunil kell 19.00-20.30 

Hommikujooga iga päev 8.30-10.00 Õhtujooga iga päev 19-20.30.

Täpsema tundide kava päevade kaupa leiad Jooganädala Facebooki lehelt: "Jooganädal Muhu Namastes 2024"

KRISTIINA juhendab: 🧘‍♀️

MEDITATIIVNE JOOGASADHANA - Hatha joogal põhinev spetsiaalne harjutuste seeria, mis keskendub keha ja meele rahustamisele ning tasakaalustamisele, et jõuda sügavamasse meditatiivsesse rahu seisundisse. Erinevad praktikad pakuvad võimaluse treenida kannatlikkust, keskendumist, aitavad vabastada negatiivseid emotsioone ning taasleida endas entusiasmi, optimismi ja õnnetunnet.

DÜNAAMILINE JOOGASADHANA: Hatha joogal põhinev harjutuste seeria, mille eesmärk on aktiveerida. Suurepärane hommikune ärataja! Päikesetervitused ja muud dünaamilisest energiast kantud harjutused, mis pakuvad kehale mõnusat venitust, toniseerivad lihaseid ja parandavad vereringet. See seeria aktiveerib elurõõmu, tahtejõudu, entusiasmi ja sisemist tuld, ning aitab vabaneda laiskusest ja letargiast. Hea doos olemise kergust!

PAARISJOOGA Võta partner või sõber/sõbranna kaasa ja tule teeme midagi lõbusat! Selles tunnis on ühe joogamati peal kaks inimest, kes täie tähelepanu ja kohaloluga erinevaid harjutusi praktiseerivad. See praktika on vahva tujutõstja, avab südant, lähendab ja pakub ka mõnusat tasakaalu harjutamist ja magusaid venitusi. Eesmärk on teineteist koos harjutusi tehes sügavalt märgata, tunnetada ja leida ühine tasakaalupunkt.  

PS: See ei ole Acro jooga, jalad jäävad matile.

WOMB JOOGA NAISTEPRAKTIKAD Naistele mõeldud joogatund, mis aitab tõsta teadlikust naise kehast, sisemistest rütmidest ja õpetades enese vajaduste märkamist ja enese toetamise oskust nii menstruatsioonitsükli erinevates faasides kui ka laiemalt läbi naise erinevate elufaaside, tütarlapseeast kuni menopausi järgse ajani välja.  Praktiseerime harjutusi, hingamistehnikaid ja meditatsioone, mis kõik on loodud selleks, et me naistena end oma imelistes kehades hästi tunneksime. Tund sobib igas vanuses ja elufaasis. Tule nagu oled! 

KATRE juhendab:🧘🏻‍♀️ 

KUNDALINI JOOGA Joogalik hommikune ärataja ja suvepäeva häälestus.

SÜDAMEMEDITATSIOON Tantsuline aktiivmeditatsioon südameruumi avardamiseks.

OSHO NO DIMENSION MEDITATSIOON Enda telje paika häälestamiseks ja enda keskmesse naasmiseks.

KES ME OLEME:

KRISTIINA VIIRES Minu eesmärk naisena ja joogaõpetajana on inspireerida ja toetada. Olen pühendunud joogapraktik alates 2007 ning sertifitseeritud joogaõpetaja alates 2011. Armastan kirglikult Elu, kui suurt seiklust, kogu tema nüansirohkuses ja värvigammas.  Rõõmuga jagan kõike seda, mis mind ennast inspireerinud, toetanud ja elus palju aidanud, ka teistega läbi oma tundide ja kursuste. 

Täpsemalt saad lugeda minu teekonnast sellelt veebilehelt "About Me" osast. 

KATRE RAJUR Olen rõõmsameelne rändur ja uudishimulik elu nautija. Minu jaoks on elus olemine üks suur mäng ja seiklus, kus võrdselt väärtuslikud on nii naer kui nutt, õnn ja ebaõnn, olemine ja tegemine, saamine ja andmine... Olen oma rännakutel kohtunud erinevate spirituaalsete praktikatega, läbi millede on maailm end mulle avanud täiesti uskumatul moel. Minu lemmikuteks on erinevad dünaamilised meditatsioonid, mis pakuvad võimalust kogeda sügavaid seisundeid iseendas läbi lihtsa, mõnusa ja nauditava liikumise.

2001 sügisel alustasin kundalini joogaga, millest sa minu suur ja kirglik armastus. 2009a. õppisin Amrit Nam Sarovar joogakoolis kundalini jooga õpetajaks. Kundalini jooga juurest viis mu teekond Yin-joogasse, kus läbisin 2016 aastal õpetajate koolituse 1. mooduli. Alates 2013 aastast olen korraldanud naisteringe ja laagreid. Veidi sügavamalt olen olemist uurinud läbi erievate traditsioonide meditatsioonide, uudistanud shamanismi, lõdvestunud yin joogasse ja avastanud minus elavat naist läbi tantra. Mulle valmistab suurt rõõmu, kui ma saan inimesi inspireerida ja juhatada neid tagasi nende mängulise ja naudingulise loomuse juurde.

INVESTEERING ISEENDASSE: 

🍓4x kaart 50 eurot (saad osaled 4 joogatunnis väga soodsa hinnaga) 

Kui soovid iga tunni eest eraldi tasuda, siis:

🍏 Suvitajad: 18 eurot/tund 

🍎Saare valla elanikud: 15 eurot/tund

Tasumine ülekandega: Olemise Kergus OÜ IBAN: EE187700771002409611 (LHV)

Selgitus: jooganädal 

või kohapeal sularahas (täpses).

Osaluspanust ootame Sinult kindlasti enne joogatunni algust! 

REGISTREERUMINE: Vali endale sobiv viis:

👉Tee sellel lehel RSVP ja saad vajaliku ülekande info ja meeldetuletuse.  

👉Või kirjuta: info@kristiinaviires.com ja anna teada, milline tund sind huvitab.

👉Või helista või saada sõnum 5210480 (Kristiina) või 5270024 (Katre) ja anna oma tulekust teada. 

Võid ka viimasel hetkel läbi hüpata, aga ikkagi oleks tore sinu tulekust ette teada...

👉 Võta kaasa oma joogamatt ja padi. Mõned matid ja padjad on ka kohapeal.

Tunnid toimuvad selles imelises paigas: http://www.muhunamaste.ee/

TULE NÄDALAKS CHILLIMA! Namastes saab ööbida, hästi süüa ja teha kodukontorit, kel seda vaja. Super puhkus väga õdusas hea energiaga paigas!

Kui ööbimise soov,  palun võta Namaste perega  otse ühendust. 

Kui aga soovid privaatset joogatundi või tahad meid kutsuda Muhus oma sõpruskonnale joogatama mõnel muul ajal selle nädala jooksul, anna meile julgelt märku!

Kristiina annab soovi korral joogatunde ka inglise keeles.

Ootame Sind joogasse ja koos imelisi suvehommikuid ja- õhtud veetma!  

Share this event

bottom of page