top of page

E, 26. juuni

|

Simisti

Jooganädal Muhu Namastes

Kui oled Muhumaal või Saaremaal puhkamas või niisama läbi sõitmas, tule joogasse! Eriline paik Muhu Namaste ja meie Katrega ootame Sind ilusaid joogalikke hetki veetma!

Registration is closed
See other events
Jooganädal Muhu Namastes
Jooganädal Muhu Namastes

Time & Location

26. juuni 2023, 08:30 – 30. juuni 2023, 08:30

Simisti, Simisti kula, Simisti, 94719 Saare maakond, Estonia

About the event

JOOGANÄDAL MUHUMAAL NAMASTES 🧘‍♀️🧘🧘‍♀️🧘

26-30 juuni 2023

Hei armas! Tule alusta suve heas energias ja kvaliteetse hetkega iseendale! Oodatud on kõik, Muhu ja Saare rahvas, suvitajad ja niisama läbisõitjad! Tule üksi või seltskonnaga, oled rõõmuga oodatud! 

Pop-up joogatunnid Muhu saarel imelises Namastes ootavad Sind! 

Eelnev joogakogemus pole vajalik, kõike saab teha rahulikult ja iseeenda tempos. 

MIS MEIL PLAANIS:

Pakume Sulle esmaspäevast reedeni keha ja meelt äratavaid hommikusirutusi ning lõdvestavaid ja tasakaalustavaid õhtuseid praktikaid.

Ühe tunni pikkuseks on 1,5 tundi.

Hommikujooga 8.30-10.00

Õhtujooga 17-18.30.

Täpsem tundide kava päevade kaupa saab olema siin: 

FB: Jooganädal Muhumaal Namastes.

KRISTIINA juhendab😍:

MEDITATIIVNE JOOGASADHANA  - Hatha joogal põhinev spetsiaalne harjutuste seeria, mis keskendub keha ja meele rahustamisele ning tasakaalustamisele, et jõuda sügavamasse meditatiivsesse rahu seisundisse. Erinevad praktikad pakuvad võimaluse treenida kannatlikkust, keskendumist, aitavad vabastada negatiivseid emotsioone ning taasleida endas entusiasmi, optimismi ja õnnetunnet. 

DÜNAAMILINE JOOGASADHANA - 

Hatha joogal põhinev harjutuste seeria, mille eesmärk on aktiveerida. Suurepärane hommikune ärataja! Päikesetervitused ja muud dünaamilisest energiast kantud harjutused, mis pakuvad kehale mõnusat venitust, toniseerivad lihaseid ja parandavad vereringet. See seeria aktiveerib elurõõmu, tahtejõudu, entusiasmi ja sisemist tuld, ning aitab vabaneda laiskusest ja letargiast. Hea doos olemise kergust! 

NIDRA JOOGA 

Ülisügav lõdvestus ja meditatiivne rännak, tuntud ka kui "joogalik uni". Nidra kannab sind surfama ärkveloleku ja une piirimaile, seisundisse, kus keha on puhkab, meel on rahulik ja pea mõtetest tühi, aga teadlikkus on ärkvel. Nidra jooga viib sind tagasi harmooniasse enda ja ümbritsevaga, andes võimaluse ühenduse (taas)loomiseks oma sügava sisemise tõega ja aidates sul end vastu võtta just sellisena, nagu sa oled.

PAARISJOOGA

Võta partner või sõber/sõbranna kaasa ja tule teeme midagi lõbusat! Selles tunnid on ühe joogamati peal kaks inimest, kes täie tähelepanu ja kohaloluga erinevaid harjutusi praktiseerivad. See praktika lähendab, teeb tuju heaks ja pakub ka mõnusat tasakaalu harjutamist ja venitusi. Eesmärk on teineteist sügavalt kuulata ja tunnetada, koos harjutusi tehes. See ei ole Acro jooga, jalad jäävad matile. 

WOMB JOOGA NAISTEPRAKTIKAD

Naistele mõeldud joogatund, mis aitab tõsta teadlikust naise kehast, sisemistest rütmidest ja toetab enese vajaduste märkamist ja enese toetamise oskust nii menstruatsioonitsükli erinevates faasides kui ka laiemalt läbi naise erinevate elufaaside, tütarlapseeast kuni menopausi järgse ajani välja. 

Praktiseerime harjutusi, hingamistehnikaid ja meditatsioone, mis kõik on loodud selleks, et me naistena end oma imelistes kehades hästi tunneksime.

KATRE juhendab 😍: 

KUNDALINI JOOGA

Joogalik hommikune ärataja ja suvepäeva häälestus. 

SÜDAMEMEDITATSIOON

Tantsuline aktiivmeditatsioon südameruumi avardamiseks. 

OSHO NO DIMENSION MEDITATSIOON

Enda telje paika häälestamiseks ja enda keskmesse naasmiseks.

JUHENDAJAD:

KRISTIINA

Kristiina teekond joogasse sai alguse aastal 2007 Ashtanga joogaga tutvust tehes. 2009 jõudis Kristiina Agama joogakooli sügavate õpetusteni Tantrast ja Hatha joogast ning äratundmiseni, et on leidnud selle praktika, mida ta pikalt otsinud oli. Kristiina on läbinud 2011 Agama Yoga joogaõpetajate 3 kuulise kursuse (500 h IYF& RYS), 2012 Orange Sash joogataseme (400h) ning 2018 Yellow Sash tasemeõppe (600h).

Womb Yoga õpetused tulid Kristiina ellu 2017 aastal ja on andnud palju uusi taipamisi ning toetanud tõhusalt nii joogaõpetajana kui ka naiseks olemise teekonnal. Kristiina on läbinud Yoni Shakti Well Woman Yoga Therapy Teacher Training kursuse (220 h) Uma Dinsmore-Tuli juhendamisel ning täiendab end pidevalt erinevatel naiste tervise ja heaoluga seotud teemadel.

Alates 2011 juhendab Kristiina joogagruppe Eestis ja mujal, annab eratunde, õpetab festivalidel, viib läbi koolitusi ettevõtetele ning korraldab enesearengu kursusi täiskasvanutele, jagades rõõmuga teadmisi, mis teda ennast elus palju aidanud on. Kristiina näeb oma jooga- ja tantrahuvi elukestva õppena, pidades väga oluliseks igapäevast praktikat, eesmärgiga integreerida kõiki neid õpetusi ja meetodeid järjest sügavamalt tavaellu.

Kirglik huvi enesearengu, spirituaalsuse, teadliku seksuaalsuse ja holistilise eluviisi vastu on viinud Kristiinat kokku erinevate tunnustatud õpetajate ja koolkondadega mitmes maailma nurgas ning andnud võimaluse ammutada inspiratsiooni ja teadmisi, mis aitavad elada ehedat ja täisväärtuslikku elu.

KATRE

Olen rõõmsameelne rändur ja uudishimulik elu nautija. Minu jaoks on elus olemine üks suur mäng ja seiklus, kus võrdselt väärtuslikud on nii naer kui nutt, õnn ja ebaõnn, olemine ja tegemine, saamine ja andmine... Olen oma rännakutel kohtunud erinevate spirituaalsete praktikatega, läbi millede on maailm end mulle avanud  täiesti uskumatul moel. Minu lemmikuteks on erinevad dünaamilised meditatsioonid, mis pakuvad võimalust kogeda sügavaid seisundeid iseendas läbi lihtsa, mõnusa ja nauditava liikumise.

2001 sügisel alustasin kundalini joogaga, millest sa minu suur ja kirglik armastus. 2009a. õppisin Amrit Nam Sarovar joogakoolis kundalini jooga õpetajaks. Kundalini jooga juurest viis mu teekond Yin-joogasse, kus läbisin 2016 aastal õpetajate koolituse 1. mooduli.  Alates 2013 aastast olen korraldanud naisteringe ja laagreid. Veidi sügavamalt olen olemist uurinud läbi erievate traditsioonide meditatsioonide, uudistanud shamanismi, lõdvestunud yin joogasse  ja avastanud minus elavat naist läbi tantra.

Mulle valmistab suurt rõõmu, kui ma saan inimesi inspireerida ja juhatada neid tagasi nende mängulise ja naudingulise loomuse juurde.

INVESTEERING ISEENDASSE:

🌼Suvitajad: 15 eurot/tund

🌻Saare valla elanikud: 12 eurot/tund

Tasumine ülekandega: 

Olemise Kergus OÜ

IBAN: EE187700771002409611 (LHV)

või kohapeal sularahas (täpses)

REGISTREERUMINE: Vali endale sobiv viis: 

👉 Registreerud läbi selle veebi ja saad tasuda ka sealtkaudu. Jooganädala info leiad siit, kui scrollid alla: https://www.kristiinaviires.com/book-online

👉 Kirjutad info@kristiinaviires.com ja annad teada,  milline tund sind huvitab

👉 Helista või saada sõnum 5210480 (Kristiina) või 5270024 (Katre) ja annad oma tulekust teada. 

👉 Võid ka viimasel hetkel läbi hüpata, aga ikka on tore sinu tulekust ette teada...

Võtta kaasa oma joogamatt ja padi. Mõned matid ja padjad on ka kohapeal. 

Tunnid toimuvad selles imelises paigas: http://www.muhunamaste.ee/

Kui tahad võluvas Namastes pikemalt chillida ja ööseks jääda, palun võta nendega otse ühendust. 

🧘‍♂️🧘🧘‍♀️Kui aga soovid privaatset joogatundi või tahad meid kutsuda Muhus oma sõpruskonnale joogatama mõnel muul ajal selle nädala jooksul , anna meile julgelt märku! 

Kristiina annab soovi korral joogatunde ka inglise keeles. 

Ootame Sind joogasse ja koos imelisi suveõhtud veetma! 

Share this event

bottom of page